Cześć

Jestem Piotrek i jestem twórcą projektu Live-Act. Muzyka towarzyszy mi od lat, początkowo byłem zafascynowany muzyką gitarową. Fascynacja przerodziła się w chęć tworzenia, dlatego chwyciłem za gitarę i zacząłem grać. Po okresie ‚buntu’ odkryłem muzykę klubową, już po pierwszym zetknięciu z nią, wiedziałem jaką muzykę chcę tworzyć. Najpierw chciałem zostać DJ’em, jednak nie dawało mi to satysfakcji. Dlatego postanowiłem, że zacznę tworzyć własną muzykę i tak rozpocząłem długą przygodę z produkcją muzyki.

Po latach zmagań z tworzeniem muzyki postanowiłem, że podzielę się swoimi doświadczeniami i wiedzą z początkującymi producentami. Sam dobrze pamiętam, jak ciężko było znaleźć jakiekolwiek informacje na ten temat. Chcę, aby każdy miał łatwiejszy start.

Do kogo jest kierowany ten blog?

Do każdego, kto chce tworzyć muzykę z wykorzystaniem komputera i nie tylko. Jest to miejsce, w którym znajdziesz ponad 350 darmowych materiałów (liczba ciągle rośnie), które pomogą Ci produkować coraz lepsze utwory. Nie ważne, w jakim gatunku chcesz tworzyć muzykę, ważne, że chcesz to robić.

Jeżeli kiedykolwiek przeszły Ci przez głowę takie pytania:

  • Jak poprawnie zmiksować utwór?
  • Czym jest mastering i jak go wykonać?
  • Jak stworzyć swój pierwszy utwór?
  • Czego będę potrzebował, aby tworzyć muzykę?
  • Jak stworzyć własne brzmienie?
  • Jak produkować profesjonalnie brzmiące utwory w domowym studio?

to ten blog jest dla Ciebie.

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z muzyką, koniecznie zapoznaj się z działem – Spis Treści.

Ponadto częścią bloga jest kanał YouTube – największy polski kanał na temat produkcji muzyki.

INSTAGRAM

YOUTUBE

GRUPA DYSKUSYJNA

FACEBOOK

Moja twórczość

Jeżeli chcecie poznać bliżej moją twórczość, to zapraszam na mój drugi kanał – tutaj. Znajdziecie tam dużo muzyki, ale i nie tylko. Na tym kanale dzielę się swoją pasją nie tylko do muzyki, ale też i do tworzenia video. Koniecznie zobaczcie też moje filmy i vlogi z podróży, w których też usłyszycie moją muzykę.

Kontakt

Jeżeli masz do mnie pytania, lub chcesz pogadać, a może nawiązać współpracę, to napisz do mnie. Jednak zanim do mnie napiszesz, zobacz czy już nie odpowiedziałem na Twoje pytanie – tutaj.

Napisz do mnie