Już Jest! Produkcja Muzyki od Podstaw

Jestem podekscytowany, że mogę ogłosić, że mój kurs Produkcja Muzyki od Podstaw jest właśnie dostępny.

Produkcja Muzyki od Podstaw jest przewodnikiem po świecie produkcji muzyki. Jedyne takie kompendium wiedzy, które ma uzupełnić braki muzycznej wiedzy. Jego celem jest skupienie się na rzeczach istotnych, które powinien znać każdy producent muzyczny, marzący o tworzeniu własnej muzyki.

Zobacz, co znajduje się w kursie:

  • Prawie 6 godzin praktycznej wiedzy o dźwięku, sprzęcie, teorii muzyki, procesorach dźwięku, miksie i masteringu, które pomogą Ci zostać prawdziwym „proProducentem”.
  • 45+ lekcji video, w których znajdziesz porady, wykresy, teorię i masę potrzebnych informacji. Tego nie ma nigdzie indziej.
  • Przykłady, załączyłem wiele dźwiękowych przykładów, dzięki którym szybciej zrozumiesz działanie efektów. A nie tak jak w książkach, w których musisz wielu rzeczy się domyślić.
  • 101 Sampli perkusyjnych. Wysokiej jakości sample, które można wykorzystać w dowolnej produkcji.
  • Jak stworzyć pierwszy utwór? Krok po kroku, pokaże, jak przebiega proces produkcji utworu. Zobaczysz jak ułożyć perkusję, akordy i melodię. Opowiem, czym kieruję się podczas dobierania instrumentów, a na sam koniec zaaranżuje utwór. A to wszystko z wykorzystaniem Abletona Live 9.

Kliknij tutaj, aby poznać wszystkie szczegóły