• ZALOGUJ
  • Brak produktów w koszyku.

Pakiet Kursów

To nie jest szkolenie dla tych co chcą w tydzień zostać wielkimi gwiazdami muzyki. Jest to pozycja dla tych, którzy rozumieją że tworzenie muzyki jest pasją na całe życie.

W skład pakiet wchodzi:

7 kursów video. Ponad 27 godzin praktycznych lekcji.

Teoria Muzyki – Podstawy

Jedyny taki kurs na polskim rynku. Idealny dla producentów muzycznych. Ponad 3 godziny profesjonalnego szkolenia. Kurs jest kierowany głównie do producentów tworzących muzykę za pomocą komputera. Nie znajdziesz w nim zapisów nutowych i zbędnych teoretycznego bełkotu. Kurs składa się z dużej ilości praktycznej wiedzy. Wszystko czego się nauczysz przyda się podczas tworzenia własnych utworów

Dowiedz się więcej

Procesory Dynamiki – Kompresja

Rzetelny i dokładny poradnik dla osób zajmujących się tworzeniem muzyki, zawierający wszystko na temat procesorów dynamiki. Jeśli chcesz zaskoczyć słuchaczy nowym lepszym brzmieniem, to lepszego szkolenia nie znajdziesz. To prawie 5 godzin konkretnych rozwiązań i porad. Dowiesz się z nich jak korzystać z kompresora na każdym etapie produkcji muzyki. Kompresja jest jednym z najważniejszych procesów stosowanych podczas produkcji muzyki. Wykorzystuje się ją praktycznie na każdym etapie – od pojedynczych ścieżek, aż po cały miks. 

Dowiedz się więcej

Massive – Bez Tajemnic

Najdokładniejsze i najlepsze szkolenie z obsługi Massive na polskim rynku. Wszystkie opcje i funkcje wytłumaczyłem najlepiej jak tylko mogłem, już lepiej chyba się nie da. Całość trwa ponad 7 godzin. Kurs został podzielony na dwie podgrupy, w pierwszej skupimy się na omówieniu wtyczki, a w drugiej skupimy się na praktycznym przyswajaniu wiedzy. Stworzymy, aż 24 brzmienia.

Dowiedz się więcej

Sylenth1 – Bez Tajemnic

Teraz masz szansę poznać jeden z najlepszych wirtualnych syntezatorów na świecie. Odkryj jego wszystkie tajemnice i wykreuj swój niepowtarzalny styl. Jeśli chcesz zaskoczyć słuchaczy nowym, lepszym brzmieniem, to lepszego szkolenia nie znajdziesz. To prawie 4 godzin konkretnych rozwiązań i porad. Dowiesz się z niego jak tworzyć własne brzmienia i nie raz zaskoczysz samego siebie.

Dowiedz się więcej

Korekcja – Jak opanować częstotliwości

Celem kursu jest przedstawienie mocy drzemiącej w jednym z najważniejszych narzędzi – korektorze. Bez niego nie będziesz w stanie uzyskać dobrze brzmiących nagrań. Odkryj moc jaką kryje w sobie korekcja i poznaj ją dokładnie! Żadnej tajemnej wiedzy, same konkrety!

Dowiedz się więcej

Efekty Przestrzenne – Pogłos

Celem kursu jest przedstawienie mocy drzemiącej w pogłosach. Szkolenie jest tak skonstruowane, aby krok po kroku zgłębiać ich tajniki. Nie znajdziesz tutaj zawiłych i nieprzydatnych teorii, same konkrety.

Dowiedz się więcej

Mastering – Krok po Kroku

Teraz masz szansę poznać i zrozumieć mastering, czyli ostatni etap produkcji muzyki, który jest niczym wisienka na torcie. Dzięki niemu dobre nagranie będzie jeszcze lepsze i przyjemniejsze w odsłuchu. Będzie zbliżone brzmieniem do komercyjnych nagrań oraz gotowe do dystrybucji, zarówno w internecie, jak i na płytach CD.

Dowiedz się więcej

7 kursów

Kupując pakiet oszczędzasz 292 zł

Złóż zamówienie teraz

Cena promocyjna: 397 zł 689zł

Po dokonaniu transakcji automatycznie dostaniesz dostęp do kursu w formie online i możliwość pobrania kursu na dysk komputera – na zawsze!

Gwarantuje 30 dni zwrotu pieniędzy. Nie ponosisz ŻADNEGO ryzyka, możesz przetestować kurs przez 30 dni i sprawdzić czy jest kierowany do Ciebie. Jeżeli po przejściu kursu nie uzyskasz świetnych rezultatów, zwrócę Ci 100% pieniędzy!

bok

Więcej niż Obsługa Klienta

Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Chcesz dowiedzieć się więcej o kursie? A może masz pytania związane z produkcją muzyki? W takim razie pisz. Już nie mogę się doczekać, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.

zegar

Świetny dla zapracowanych

Kurs został zaprojektowany w celu efektywnej i szybkiej nauki w dowolnym miejscu i czasie. Żaden odcinek nie przekracza 15 minut. Swobodnie możesz oglądać go w każdej wolnej chwili.

Zaloguj

Zarejestruj się

Załóż Konto
Załóż Konto Powróć do logowania