• Brak produktów w koszyku.

Najczęściej Zadawane Pytania

Zanim zadasz pytanie, sprawdź czy nie ma na nie odpowiedzi w FAQ. W ten sposób zaoszczędzisz swój czas.

Jeżeli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi, to na dole strony możesz skorzystać z formularza kontaktowego.

Zamówienia

Zarządzanie kursami

Zakupy

Płatności zapewnia tpay.com i PayPal. Jest to bezpieczny sposób płatności online.

Obecnie możesz zapłacić za pomocą:

 • Przelewu bankowego
 • PayPal
 • Karty Płatniczej
 • Przekazu Pocztowego
 • Wszystkie dostępne opcje znajdziesz – tutaj.

Płatności możesz dokonać na poczcie lub w oddziale dowolnego banku. Wystarczy, że podczas wyboru metody płatności wybierzesz druczek pocztowy. Po wybraniu tej metody uzyskasz niezbędne dane do dokonania przelewu.

Teraz wystarczy udać się na pocztę lub do banku i dokonać wpłaty. Pamiętaj, że ta metoda płatności trwa dłużej i dostęp do kursu uzyskasz dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Może to potrwać ok. 3 dni.

Jeżeli z jakichś powodów kurs nie sprosta Twoim oczekiwaniom. Wystarczy, że się ze mną skontaktujesz, a ja rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Odpowiem na pytania i zrefunduję całkowity koszt zakupionego szkolenia – masz na to 30 dni!

Na zwrot kursu masz 30 dni bez podawania przyczyn. Napisz do mnie wiadomość przez formularz kontaktowy, który znajduje się na dole strony. W wiadomości podaj numer konta bankowego, na który chcesz, abym zwrócił pieniądze. Będę bardzo wdzięczny, jeżeli podzielisz się ze mną informacją o powodzie zwrotu zamówienia. Umożliwi mi to podniesienie jakości oferowanych kursów.

Tak, kursy są dostępne w formie online. Można je pobrać i oglądać w każdym miejscu na ziemi. Z płatnością też nie ma problemu. Wystarczy skorzystać z płatności oferowanych przez PayPal (karta płatnicza, lub zwykły przelew PayPal). PayPal obsługuje płatności z większości krajów na świecie.

Kursy są udostępnianie automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

 • Jeżeli zapłacisz za pomocą szybkiego przelewu online, karty płatniczej lub PayPal, to kursy zostaną aktywowane maksymalnie w przeciągu kilku minut.
 • Jeżeli korzystasz z tradycyjnego przelewu bankowego wpłata najprawdopodobniej dotrze następnego dnia roboczego. Wtedy też zostaniu udostępniony kurs.

Jeżeli z jakichś powodów nie udało Ci się od razu opłacić zamówienia (np. zerwało połączenie lub strona banku odmówiła posłuszeństwa). Wystarczy ponownie złożyć nowe zamówienie na wybrane kursy i je opłacić. Stare zamówienie zostanie anulowane bez żadnych konsekwencji.

Tak, wystawiam faktury. Podczas składania zamówienia w polu “Uwagi do zamówienia” proszę wpisać dane do wystawienia faktury.

Dane do faktury możesz też przesłać na maila. Proszę podaj nr. zamówienia lub adres e-mail, z którego zostało złożone zamówienie.

Fakturę prześlę mailem.

Tak, zamawiając minimum 2 kursy, system automatycznie doliczy 10% zniżki na całe zamówienie.

Nie oferuję żadnych dodatkowych form zniżek.

Kupując na live-act.pl możesz być pewny, że Twoje dane i pieniądze są bezpieczne. System transakcji obsługuje tpay.com. W tpay.com wszystkie dane są przekazywane szyfrowanym połączeniem protokołem TLS zabezpieczonym certyfikatem Extended Validation, gwarantującym najwyższy poziom bezpieczeństwa i zaufania.

Dostęp do kursów

Kursy są dostępne w dwóch formach – online i do pobrania. Zamawiając wybrany kurs, automatycznie otrzymujesz dostęp do obydwu form. Spokojnie możesz pobrać kurs na komputer lub obejrzeć go w formie VOD bezpośrednio z okna przeglądarki.

Online

Po założeniu konta i opłaceniu kursu dostaniesz dostęp do kursu w formie online VOD. Możesz go oglądać kiedy i gdzie chcesz. Wystarczy, że posiadasz dostęp do internetu.

Do Pobrania

Po opłaceniu kursu i zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz wiadomość na wskazany adres poczty elektronicznej. Wiadomość będzie zawierała link do pobrania szkolenia spakowanego do pliku .rar. Wszystkie szkolenia znajdują się na bezpiecznych serwerach Amazon S3. Szkolenie możesz pobrać w dowolnym czasie i zatrzymać je na swoim komputerze. Każdy z odcinków możesz odtworzyć w dowolnym odtwarzaczu video z najnowszymi kodekami – odcinki są w formacie .avi lub .mov

Kurs możesz pobrać w każdej chwili z panelu użytkownika.

Nie oferuję szkoleń w formie fizycznej (na płytach ani na innych nośnikach danych). Szkolenia są wysyłane w formie elektronicznej do pobrania na dysk komputera i oglądania online VOD.

Napisz do mnie wiadomość, podając adres e-mail lub nr. zamówenia, na który zostało dokonane zamówienie. Sprawę rozwiążę jak najszybciej.

Pobieranie

Podczas pobierania kursu mogą wystąpić pewne problemy. Na przykład zostanie zerwane połączenie i przy rozpakowywaniu archiwum może wystąpić komunikat, że plik jest uszkodzony lub występuje błąd CRC.

Przy tak dużych plikach mogą wystąpić problemy z połączeniem. Wystarczy, że połączenie zostanie zerwane na sekundę, a pobieranie zostanie przerwane.

W przypadku takiego błędu kurs należy pobrać ponownie.

Zaloguj się na swoje konto. Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z funkcji odzyskiwania hasła. Po zalogowaniu się na swoje konto wejdź w zakładkę “zamówienia” tam znajdziesz linki do pobrania zakupionych kursów.

Jeżeli w zakładce zamówienia nie widzisz zakupionych kursów, skontaktuj się ze mną poprzez – kontakt. Podaj numer transakcji, nazwę szkolenia i adres e-mail, z którego zostało dokonane zamówienie. Po weryfikacji maksymalnie w ciągu 24h otrzymasz nowe linki do pobrania szkolenia.

Sprawdź czy możesz pobrać kursy z zakładki – zamówienia. Zaloguj się na swoje konto. Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z funkcji odzyskiwania hasła. Po zalogowaniu się na swoje konto wejdź w zakładkę “zamówienia” tam znajdziesz linki do pobrania zakupionych kursów.

Jeżeli w zakładce zamówienia nie widzisz zakupionych kursów, skontaktuj się ze mną poprzez – kontakt. Podaj numer transakcji, nazwę szkolenia i adres e-mail, z którego zostało dokonane zamówienie. Po weryfikacji maksymalnie w ciągu 24h otrzymasz nowe linki do pobrania szkolenia.

Problemy

Hasło możesz odzyskać na stronie: Odzyskaj hasło

Jeżeli nadal nie możesz odzyskać hasła, napisz podając swój adres e-mail.

Zamówiłeś niższy pakiet szkolenia? Chcesz go aktualizować do wyższej wersji? Napisz do mnie wiadomość przez formularz znajdujący się na dole strony. W wiadomości podaj numer zamówienia i do której wersji kursu chcesz aktualizować swój pakiet. W odpowiedzi uzyskasz dalsze wskazówki. Wykupienie wyższego pakietu wiąże się tylko z dopłatą brakującej kwoty. Możesz to zrobić w dowolnej chwili.

Kurs Teoria Muzyki od Podstaw jest w 100% poświęcony teorii muzyki. Znajdziesz w nim wszystkie podstawowe zagadnienia omówione w bardzo szczegółowy sposób. Prawie 5h lekcji o teorii muzyki. Natomiast w kursie Produkcja Muzyki od Podstaw znajdziesz tylko 4 odcinki na temat teorii muzyki. Totalnie podstawowa wiedza – budowa akordów, nazwy dźwięków, skale, rytm. (ok. 27 min lekcji).

Pytania niezwiązane z kursami i zamówieniami

Chcesz zadać pytanie niezwiązane z kursami lub zamówieniem? Proszę, skorzystaj z tego formularza, zwiększy to szanse na otrzymanie odpowiedzi.  Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane mi pytania Możliwe, że już odpowiedziałem na Twoje pytanie, dziękuję.

Kontakt

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie zadaj je tutaj.

*Na wiadomości odpowiadam od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-17.00 z wyjątkiem dni wolnych ustawowo.

  Imię

  Adres e-mail

  Treść wiadomości

  Inne kursy