• Brak produktów w koszyku.

Regulamin

Informacje ogólne

  • Rejestrując się w naszym systemie i wysyłając zamówienie akceptujesz zasady sprzedaży live-act.pl
  • Sprzedażą i dystrybucją produktów zamieszczonych na stronie internetowej live-act.pl zajmuje się firma Piotr Białasiewicz Live, NIP: 9661969369, REGON: 200830149; e-mail: admin[at]live-act.pl

Zamówienia i dostawa

  • Każde zamówienie weryfikowane jest w sposób zautomatyzowany poprzez wysłanie wiadomości email na adres podany przez Użytkownika przy składaniu zamówienia. Otrzymanie wiadomości email informującej o pozytywnym statusie przyjęcia zamówienia do realizacji oznacza, iż zamówienie zostało złożone prawidłowo.
  • Zamówienia realizowane są po otrzymaniu przez Administratora należności uiszczanej dostępnymi w Serwisie kanałami płatności, tytułem zapłaty ceny oraz ewentualnych innych kosztów właściwych dla danego produktu, o których informacje zostaną zawsze podane na łamach Serwisu oraz w procesie składania zamówienia.
  • Kursy dostarczane są pod wskazany przez Użytkownika adres poczty elektronicznej. Użytkownik otrzyma wiadomość z załączonymi plikami, które może pobrać w każdej chwili na swój komputer. Wiadomość zostanie dostarczona maksymalnie w przeciągu 24h od akceptacji zamówienia.
  • Kupując kurs na live-act.pl nabywasz licencję, która jest przeznaczona wyłącznie do użytku osoby kupującej. Zabronione jest zatem udostępnianie kursu innym osobom i jego odsprzedaż.

Reklamacje

Jeżeli Użytkownik nie będzie zadowolony z zamówionego szkolenia to ma prawo zwrócić je w ciągu 30 dni, bez ponoszenia żadnych kosztów. Wystarczy skontaktować się przez adres e-mail admin[at]live-act.pl podając numer zamówienie i dane osobowe w celu weryfikacji zamówienia. Administrator odpowie na zgłoszenie w ciągu maksymalnie 7 dni. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze zostaną zwrócone na wskazany rachunek bankowy w przeciągu 14 dni.

Dane osobowe

Dostępne nam dane osobowe Użytkowników w żaden sposób nie są udostępniane osobom trzecim, z wyjątkiem podmiotów współpracujących z administratorem danych wyłącznie w celu realizacji transakcji kupna-sprzedaży (Transferuj.pl). Wszystkie podane przez Użytkownika informacje są zabezpieczone w naszej bazie danych.

Sposoby płatności

Płatności obsługuje serwis Transferuj.pl. Jest to bezpieczny system płatności, więcej o tym systemie – tutaj.