• Brak produktów w koszyku.

Miks

Społeczność dla osób kreatywnych

Ucz się tworzyć muzykę. Rozwijaj swoją kreatywność i wydawaj swoją muzykę. Wybierz szkolenie dla siebie i po prostu twórz.

Zdobywaj wiedzę

Twórz, miksuj i wydawaj profesjonalnie brzmiącą muzykę. Wejdź na kursy online dla muzyków.

Co chcesz podszkolić?

Wybierz interesującą cię kategorię

Czego możesz się spodziewać

Nauka we własnym tempie

Czerpiesz radość z nauki w domu, bez terminów. Oglądasz swobodnie gdy tego potrzebujesz. Przyswajasz umiejętności w swoim tempie.

748 video lekcji

Znajdź to czego szukasz w bibliotece kursów. Rozwijaj się i ucz się czego chcesz i kiedy chcesz.

Nielimitowany dostęp

Dzięki nieograniczonemu dostępowi możesz obejrzeć nagrania tyle razy, ile potrzebujesz, aby przyswoić nowe umiejętności.

Gwarancja satysfakcji

Jeżeli kurs nie sprosta Twoim oczekiwaniom, skontaktuj się ze mną, a ja rozwieje Twoje wątpliwości, odpowiem na pytania i zrefunduję całkowity koszt zakupionego szkolenia. Masz na to 30 dni!

Kończ piosenki i obudź kreatywność

po prostu twórz

Książka o tym jak tworzyć więcej w tym samym czasie.

Dowiesz się, jak odblokować się twórczo, być bardziej kreatywnym, jak kończyć więcej piosenek i dlaczego strach powstrzymuje cię przed byciem artystą.

Nie musisz być gwiazdą, aby cieszyć się z tworzenia muzyki. Nawyki przedstawione w książce nauczą cię radzić sobie z krytyką i tworzyć skuteczniej.

o autorze

Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, bo wiem, jak ciężkie są początki, a jak wielkie marzenia. Stworzyłem najpopularniejszy w Polsce serwis o produkcji muzyki. Ogląda go ponad 66 000 osób, a z moich kursów o produkcji muzyki korzysta ponad 9200 osób.

Muzykę zacząłem tworzyć w 2009 roku. W 2012 roku założyłem projekt „Live Act”. Zapraszam Cię do świata muzyki i twórczości.

Kontakt

Nie wiesz, który kurs wybrać? Masz problem z zamówieniem? Jeżeli chcesz mi zadać pytanie, to pisz tutaj.