• Brak produktów w koszyku.

Znajdź klucz do dobrego brzmienia

Kompletny przewodnik, dzięki któremu poznasz jeden z najważniejszych elementów udanego miksu – korekcję. Po ukończeniu szkolenia twoje utwory zabrzmią profesjonalnie.

Czego się nauczysz

Korektor stosuje się na każdym etapie produkcji muzyki, od nagrania, po miks i mastering. Ze szkolenia dowiesz się, jak za jego pomocą uzyskać profesjonalne brzmienie swoich miksów. Dasz radę stworzyć czyste, głośne i czytelne miksy, które zabrzmią dobrze zarówno na telefonie, słuchawkach, jak i głośnikach.

Celem kursu jest przekazanie praktycznej wiedzy, dzięki której szybciej rozpoczniesz przygodę z tworzeniem i miksowaniem muzyki. W kursie kompleksowo omówiłem wszystkie funkcje, zastosowania i możliwości korektorów. Dowiesz się, jak dopracować brzmienie takich instrumentów jak: gitara, pianino, perkusja czy wokal. Wyobraź sobie, że już nigdy nie utkniesz w poszukiwaniu rozwiązania swojego problemu, a tworzenie muzyki stanie się prostsze.

Kończąc kurs uzyskasz umiejętności miksowania nagrań na profesjonalnym poziomie. Nie będziesz już tracić czasu na szukanie poradników na YouTube, tylko będziesz tworzyć i wydawać muzykę.

Kurs jest dla ciebie jeśli...

Kurs jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących, jak i tych średnio-zaawansowanych. Krok po kroku omawiam wszystkie funkcje i zastosowania korektora w oparciu o praktyczne przykłady, dlatego nawet jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z tworzeniem muzyki, to po ukończeniu szkolenia twoje miksy zabrzmią lepiej.

Co jeśli znam podstawy, ale dalej brakuje mi wiedzy? Też będziesz zadowolony, wszystkie funkcje są opisane bardzo szczegółowo i w zrozumiały sposób. Poznasz mniej znane techniki i funkcje korektora. Dowiesz się, jak korekcją poprawić brzmienie wokalu, pianina, basu i innych instrumentów. Rozwiniesz swój analityczny słuch i poznasz najważniejsze zakresy częstotliwości, dzięki czemu poradzisz sobie z korekcją każdego instrumentu.

Nie jesteś zadowolony z brzmienia swoich utworów? Inwestując w ten kurs, masz okazję to zmienić.

Co znajdziesz w szkoleniu

Wstęp do korekcji

Poznasz podstawy korekcji, rodzaje korektorów i filtrów. Zrozumiesz, jak korekcja wpływa na brzmienie dźwięku i jak wykorzystać ją w miksie. Po tej części uświadomisz sobie, jak ważnym narzędziem jest korektor i zaczniesz poprawnie z niego korzystać.

Zasady korekcji

Odkryjesz sposób działania korektora i błędy, których należy unikać. Nauczysz się słuchać i analizować instrumenty w miksie. Poznasz zakresy częstotliwości, które należy usunąć lub podbić podczas miksu. Dowiesz się, dlaczego twoje nagrania brzmią amatorsko i jak to poprawić.

Praktyczne zastosowanie korekcji

Dowiesz się, jakie kroki podjąć podczas korekcji wokalu, pianina, basu, gitary akustycznej, perkusji i innych instrumentów. Zrozumiesz, jak uzyskać ciepłe, mocne, jasne lub ciemne brzmienie. Odkryjesz sposób na separacje pomiędzy instrumentami i na korekcję podczas masteringu. Po tej części twoje nagranie będzie gotowe do wydania.

Zaawansowane techniki

Poznasz sposób na poszerzenie miksu i uzyskanie jasnego i głośnego nagrania. Dowiesz się, jak korektor może zrujnować twój miks i jak się przed tym uchronić.

Wideo kursy to najbardziej efektywny i skuteczny sposób nauki. Pozwalają na praktyczne poznanie omawianych funkcji, i zrozumienie nawet najbardziej zawiłych technik.

Kurs jest prowadzony w taki sposób, abyś stopniowo zagłębiał się w tajniki korekcji. Wszystko jest opisane zrozumiałym językiem, dlatego nawet osoba początkująca opanuje każdą funkcję.

Gratis

Dostaniesz specjalnie przygotowany zestaw wykresów PDF. Dowiesz się z nich, jakie zakresy częstotliwości odpowiadają za muł i ciepło w miksie, a jakie za jasne i klarowne brzmienie. Okażą się one niezbędne podczas miksu i masteringu. Wydrukuj załączone grafiki i miksuj muzykę jak profesjonalista.

 1. Wstęp (1:14)
 2. Wprowadzenie (1:12)
 3. Podstawowe pojęcia (7:56)
 4. Rodzaje filtrów (14:31)
 5. Zastosowanie filtrów (11:36)
 6. Rodzaje korektorów (10:22)
 7. Zasady korekcji (10:41)
 8. Identyfikacja częstotliwości (11:14)
 9. Które częstotliwości są ważne (4:48)
 10. Korektor liniowy (8:00)
 11. Korektor dynamiczny (5:23)
 12. Jak analizować wykres częstotliwości (8:00)
 13. Jak słyszymy częstotliwości (4:23)
 14. Korektor przed czy po kompresji (4:50)
 15. Jak uzyskać klarowny miks (7:45)
 16. Korekcja basu (10:19)
 17. Korekcja stopy (11:49)
 18. Korekcja werbla (7:16)
 19. Korekcja perkusji (9:20)
 20. Korekcja wokalu (10:49)
 21. Korekcja pianina (6:52)
 22. Korekcja gitary akustycznej (7:17)
 23. Korekcja Mid-Side (8:56)
 24. Korekcja w masteringu (10:36)
 25. Zakończenie (0:48)

Kurs otrzymasz w dwóch formach – do pobrania na dysk i dostęp online. Możesz go pobrać na dysk swojego komputera, lub oglądać go za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego urządzenia i miejsca na ziemi.

 • Format kursu: 26 wysokiej jakości filmów HD w formacie .mp4 o rozdzielczości 1280×720 spakowane do pliku .zip
 • Rozmiar kursu do pobrania: plik rar: 1,47 GB, po rozpakowaniu: około 1,51GB.
 • Długość całkowita: 03h 22min!
 • Książeczka z wykresami

Złóż zamówienie teraz

Wybierz dogodną wersję kursu Korekcja – Jak Opanować Częstotliwości. Wybierając pakiet zyskujesz więcej.

Tylko Korekcja

97
 • Ponad 3 h szkolenia
 • 26 lekcji video
 • Wykresy częstotliwości

Pakiet Miks

3 kursy w cenie 2
291
177
 • Korekcja - Jak opanować częstotliwości
 • Procesory Dynamiki - Kompresja
 • Efekty Przestrzenne - Pogłos
 • Ponad 10 godzin szkolenia
 • 86 lekcji video
Popularne

Pakiet 8 Kursów

786
447
 • 8 kursów video
 • Ponad 27 h szkolenia
 • 248 lekcji video

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję 30 dni zwrotu pieniędzy. Nie ponosisz ryzyka, możesz przetestować kurs przez 30 dni i sprawdzić czy jest kierowany do Ciebie. Jeżeli po przejściu kursu nie uzyskasz świetnych rezultatów, zwrócę Ci 100% pieniędzy!

Nielimitowany dostęp

Po dokonaniu transakcji automatycznie dostaniesz dostęp do kursu w formie online i możliwość pobrania kursu na dysk komputera – na zawsze!

FAQ

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Przeczytaj odpowiedzi

Korektor stosuje się praktycznie na każdym etapie produkcji muzycznej. Zasady i techniki przedstawione w kursie są uniwersalne, wykorzystasz je w każdym gatunku muzycznym.

Podczas szkolenia poznasz uniwersalne techniki miksu. Wszystkie korektory działają podobnie, dlatego zdobytą wiedzę dasz radę wykorzystać w każdym DAW i w każdej wtyczce.

Podczas szkolenia używam Abletona Live, ale służy on głównie jako odtwarzacz dźwięku i host wtyczek VST. Wykorzystuje też całą gamę popularnych darmowych i płatnych wtyczek VST.

Jeżeli kurs nie sprosta Twoim oczekiwaniom, to możesz odzyskać pieniądze w przeciągu 30 dni.

Tak, obok kompresora jest to jeden z najczęściej stosowanych procesorów dźwięku. Żaden profesjonalny producent nie wyobraża sobie pracy bez korektora. Jest on kluczowym składnikiem profesjonalnie brzmiących produkcji.

Od razu po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Jeżeli skorzystasz z płatności kartą, PayPal, BLIKA lub “szybkiego” przelewu, to dostęp do kursu uzyskasz w przeciągu 5 minut.

Kursy są dostępne w dwóch formach – online i do pobrania. Zamawiając wybrany kurs, automatycznie otrzymujesz dostęp do obydwu form. Spokojnie możesz sobie pobrać kurs na komputer lub obejrzeć go bezpośrednio z okna przeglądarki bez pobierania.

Tak, kursy są dostępne w formie online. Można je pobrać i oglądać w każdym miejscu na ziemi. Z płatnością też nie ma problemu. Wystarczy skorzystać z płatności oferowanych przez PayPal (karta płatnicza lub zwykły przelew PayPal). PayPal obsługuje płatności z większości krajów na świecie.

Z menu wyboru sposoby płatności możesz wybrać – Kartę Płatniczą, wtedy też można płacić w innej walucie.

Obecnie nie ma takiej możliwości. Szkolenia są wysyłane w formie elektronicznej do pobrania na dysk komputera.

Napisz na adres admin@live-act.pl i postaram się udzielić odpowiedzi jak najszybciej. 

Zapewniam Cię, że nic na tym nie stracisz. Jeżeli z jakichś powodów kurs nie sprosta Twoim oczekiwaniom. Wystarczy, że się ze mną skontaktujesz, a ja rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości, odpowiem na pytania i zrefunduję całkowity koszt zakupionego szkolenia – masz na to 30 dni!

Opinie

O autorze

Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, bo wiem, jak ciężkie są początki, a jak wielkie marzenia. Stworzyłem najpopularniejszy w Polsce serwis o produkcji muzyki. Ogląda go ponad 68 000 osób, a z moich kursów o produkcji muzyki korzysta ponad 9200 osób.

Muzykę zacząłem tworzyć w 2009 roku. W 2012 roku założyłem projekt „Live Act”. Zapraszam Cię do świata muzyki i twórczości.

Kontakt

Nie wiesz, który kurs wybrać? Masz problem z zamówieniem? Jeżeli chcesz mi zadać pytanie, to pisz tutaj.

Inne kursy