• Brak produktów w koszyku.

Zmień swoje utwory na lepsze

Zaczniesz tworzyć muzykę, która porusza i brzmi profesjonalnie. Opanuj pogłos i popraw swoje miksy.

Czego się nauczysz

Zadziwiające jest to, jak wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ważnym elementem miksu jest pogłos. Mamy z nim do czynienia każdego dnia, oplata nas z każdej strony. Dlatego nie może zabraknąć go w profesjonalnie brzmiącym utworze. A ty zapewne chcesz, aby twoje utwory tak brzmiały!

Kurs jest dla ciebie jeśli...

Kurs jest kierowany do tych, którzy wierzą, że dzięki swojemu zapałowi i pasji są w stanie wynieść swoje produkcje na wysoki poziom. Chcą tego całym sercem, a muzyka to ich pasja. Poświęcają swój czas na rozwój swoich umiejętności i czerpią radość z tworzenia muzyki.

Jeżeli należysz do tej grupy i chcesz tworzyć dobrze brzmiącą muzykę, to ten kurs jest dla Ciebie. W każdym innym przypadku zadaj sobie pytanie, czy na pewno tego chcesz i wtedy kup ten kurs.

Co znajdziesz w szkoleniu

Wprowadzenie

Zrozumiesz do czego służy pogłos w miksie i dlaczego bez niego nie osiągniesz profesjonalnego brzmienia. Poznasz najczęściej popełniane błędy podczas stosowania pogłosu i dowiesz się, jak ich unikać.

Rodzaje pogłosów

Poznasz najważniejsze rodzaje pogłosów i dowiesz się, jaki wybrać, aby twój utwór zabrzmiał jak najlepiej. Zrozumiesz, dlaczego nie możesz korzystać z przypadkowego pogłosu i jak wpływają one na brzmienie miksu.

Parametry

Dowiesz się, jak dobrać wielkość i długość pogłosu, aby nie zamulić miksu. Pokażę ci, do czego służą wszystkie funkcje pogłosu i jak je wykorzystać miksując utwór. Zrozumiesz, jak ważnym elementem produkcji muzyki jest pogłos.

Zastosowanie Pogłosów

Poznasz zasady stosowania pogłosów, nauczysz się dopasowywać wielkość pogłosu do miksu. Dowiesz się, jak uzyskać przestrzenny, szeroki i czysty miks. Pokażę, jak ustawić pogłos, aby instrument sprawiał wrażenie dalekiego i głębokiego. Po tej części zawsze poradzisz sobie z doborem pogłosu.

Dlaczego warto wybrać właśnie ten kurs?

Wideo kursy to najbardziej efektywny i skuteczny sposób nauki. Pozwalają na praktyczne poznanie wszystkich omawianych funkcji, dzięki czemu jesteś w stanie zrozumieć nawet najbardziej zawiłe techniki, w znacznie szybszym tempie.

Kurs jest prowadzony w taki sposób, aby każdy mógł się uczyć w swoim tempie. Wszystko jest opisane zrozumiałym językiem, bez zbędnego naukowego bełkotu, dlatego nawet osoba początkująca, będzie w stanie opanować każdą funkcję.

— Wprowadzenie —

00. Wstęp (1:02)
01. Wprowadzenie (3:43)
02. Zastosowanie Pogłosu I (4:29)
03. Zastosowanie Pogłosu II (3:05)
04. Złe zastosowanie pogłosu (2:13)

— Rodzaje Pogłosów —
05. Room Reverb (2:41)
06. Chamber Reverb (4:03)
07. Spring Reverb (2:52)
08. Plate Reverb (2:36)
09. Digital Reverb (2:26)
10. Convolution Reverb (3:27)
11. Jak wykorzystywać presety? (3:34)

— Parametry —
12. Budowa pogłosu (5:07)
13. Pre Delay (6:58)
14. Decay Time (5:29)
15. Dodatkowe parametry (5:42)
16. Tłumienie w pogłosie (6:07)
17. Jak stosować korektor w pogłosie? (6:15)
18. Wysyłka czy Insert? (5:12)
19. Pogłos w Mono i Stereo (5:59)

— Zastosowanie Pogłosów —
20. Zasady ustawienia poglosu (6:18)
21. Gated Reverb (4:21)
22. Reverse Reverb (3:44)
23. Pogłos nieliniowy (4:13)
24. Jak ożywić brzmienie? (4:10)
25. Symulacja przestrzeni (2:27)
26. Zmiana Barwy brzmienia (5:32)
27. Tworzenie głębi (5:26)
28. Poglos w poglosie (6:10)
29. Strategie ustawiania poglosu (5:33)
30. Zakończenie (0:38)

Kurs otrzymasz w dwóch formach – do pobrania na dysk i dostęp online. Możesz go pobrać na dysk swojego komputera, lub oglądać go za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego urządzenia i miejsca na ziemi.

 • Format kursu: 31 wysokiej jakości filmów HD w formacie .mp4 o rozdzielczości 1280×720 spakowane do pliku .zip
 • Rozmiar kursu do pobrania: plik rar: 859 MB, po rozpakowaniu: około 881 MB.
 • Długość całkowita: 02h 08min!

Złóż zamówienie teraz

Wybierz dogodną wersję kursu Pogłos – Efekty Przestrzenne. Wybierając pakiet zyskujesz więcej.

Tylko Kurs Pogłos

97
 • Ponad 2 h szkolenia
 • 31 lekcji video

Pakiet Miks

291
177
 • Korekcja - Jak opanować częstotliwości
 • Procesory Dynamiki - Kompresja
 • Efekty Przestrzenne - Pogłos
 • Ponad 10 godzin szkolenia
 • 86 lekcji video
Popularne

Pakiet 8 Kursów

786
447
 • Korekcja – Jak opanować częstotliwości
 • Procesory Dynamiki – Kompresja
 • Efekty Przestrzenne – Pogłos
 • Teoria Muzyki – Podstawy
 • Massive – Bez Tajemnic
 • Sylenth1 – Bez Tajemnic
 • Serum - Bez Tajemnic
 • Mastering – Krok po Kroku
 • Ponad 33 h szkolenia
 • 281 lekcji video

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję 30 dni zwrotu pieniędzy. Nie ponosisz ryzyka, możesz przetestować kurs przez 30 dni i sprawdzić czy jest kierowany do Ciebie. Jeżeli po przejściu kursu nie uzyskasz świetnych rezultatów, zwrócę Ci 100% pieniędzy!

Nielimitowany dostęp

Po dokonaniu transakcji automatycznie dostaniesz dostęp do kursu w formie online i możliwość pobrania kursu na dysk komputera – na zawsze!

FAQ

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Przeczytaj odpowiedzi

Nie ma większego znaczenia, jakim gatunkiem muzycznym się zajmujesz, ponieważ zasady i techniki przedstawione w kursie są uniwersalne.

Kurs jest zrobiony w taki sposób, aby każdy niezależnie od DAW, mógł z niego skorzystać. Wszystkie metody i techniki, o których mówię są uniwersalne.

Sposoby ustawiania kompresora, korektora i pogłosu zawsze są takie same niezależnie od tego, z której wtyczki korzystasz. Co prawda podczas kursu używam Abletona Live, ale nie ma to większego znaczenia, bo służy on głównie jako odtwarzacz dźwięku i host wtyczek VST. W kursie wykorzystuję sporą gamę popularnych darmowych i płatnych wtyczek.

Poza tym, jeżeli kurs nie sprosta Twoim oczekiwaniom, to możesz odzyskać pieniądze w przeciągu 30 dni.

Jest bardzo ważny, a to dlatego, że otacza nas z każdej strony. Jesteśmy tak przyzwyczajeni do pogłosu, że bez niego wszystko brzmi dziwnie. Odpowiednie użycie pogłosu jest jednym z kluczy do uzyskania dobrego i profesjonalnego brzmienia.

Od razu po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Jeżeli skorzystasz z płatności kartą, PayPal, BLIKA lub “szybkiego” przelewu, to dostęp do kursu uzyskasz w przeciągu 5 minut.

Kursy są dostępne w dwóch formach – online i do pobrania. Zamawiając wybrany kurs, automatycznie otrzymujesz dostęp do obydwu form. Spokojnie możesz sobie pobrać kurs na komputer lub obejrzeć go bezpośrednio z okna przeglądarki bez pobierania.

Tak, kursy są dostępne w formie online. Można je pobrać i oglądać w każdym miejscu na ziemi. Z płatnością też nie ma problemu. Wystarczy skorzystać z płatności oferowanych przez PayPal (karta płatnicza lub zwykły przelew PayPal). PayPal obsługuje płatności z większości krajów na świecie.

Z menu wyboru sposoby płatności możesz wybrać – Kartę Płatniczą, wtedy też można płacić w innej walucie.

Obecnie nie ma takiej możliwości. Szkolenia są wysyłane w formie elektronicznej do pobrania na dysk komputera.

Napisz na adres admin@live-act.pl i postaram się udzielić odpowiedzi jak najszybciej. 

Zapewniam Cię, że nic na tym nie stracisz. Jeżeli z jakichś powodów kurs nie sprosta Twoim oczekiwaniom. Wystarczy, że się ze mną skontaktujesz, a ja rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości, odpowiem na pytania i zrefunduję całkowity koszt zakupionego szkolenia – masz na to 30 dni!

Opinie

O autorze

Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, bo wiem, jak ciężkie są początki, a jak wielkie marzenia. Stworzyłem najpopularniejszy w Polsce serwis o produkcji muzyki. Ogląda go ponad 66 000 osób, a z moich kursów o produkcji muzyki korzysta ponad 9200 osób.

Muzykę zacząłem tworzyć w 2009 roku. W 2012 roku założyłem projekt „Live Act”. Zapraszam Cię do świata muzyki i twórczości.

Kontakt

Nie wiesz, który kurs wybrać? Masz problem z zamówieniem? Jeżeli chcesz mi zadać pytanie, to pisz tutaj.

Inne kursy