• Brak produktów w koszyku.

Ableton 9 Instrumenty

Wyobraź sobie, że będziesz w stanie wykreować każde brzmienie, jakie wpadnie ci do głowy.

Kompleksowe szkolenia dla producentów muzycznych tworzących muzykę w Ableton Live 9.

Czego się nauczysz

Odkryjesz świat kreowania brzmień na instrumentach z Ableton’a. Instrumenty w Abletonie dadzą ci ogromne możliwości tworzenia muzyki i pomogą ci znaleźć własny niepowtarzalny styl. Z tego szkolenia dowiesz się, jak przenieść brzmienie, które “siedzi ci w głowie” do Ableton.

Celem kursu jest przekazanie praktycznej wiedzy, dzięki której szybciej rozpoczniesz przygodę z tworzeniem własnych brzmień. W kursie kompleksowo omówiłem wszystkie funkcje i narzędzia, które znajdziesz w instrumentach. Nie od dziś wiadomo, że esencją muzyki jest tworzenie czegoś z niczego, jednak nie będziesz w stanie tego robić bez znajomości instrumentów.

Kurs jest dla ciebie jeśli...

Kurs jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących, jak i tych średnio-zaawansowanych. Dopiero zaczynasz przygodę z muzyką i wydaje Ci się to czarną magią? W takim razie inwestując w ten kurs, masz okazję to zmienić.

Co jeśli znam podstawy, ale dalej brakuje mi wiedzy? Też będziesz zadowolony, wszystkie funkcje są opisane bardzo szczegółowo i w zrozumiały sposób. Nawet tych, o których istnieniu nie masz pojęcia. Przy okazji oszczędzisz swój cenny czas, który łatwo można stracić na szukaniu rozwiązań.

Co znajdziesz w szkoleniu

Dowiesz, się jak tworzyć własne brzmienia na 9 instrumentach takich jak: Analog, Tension, Collision, Electric, Operator, Sampler, Simpler, Impuls, Drum Rack. Po szkoleniu opanujesz 4 samplery i 5 syntezatorów, każdy z nich został stworzony do kreowania innych barw: od syntetyczny po realistycznie brzmiące instrumenty, np. gitara lub pianino.

Emulacje instrumentów strunowych (np. gitara, skrzypce) stworzysz w Tension. Brzmienie instrumentów perkusyjnych odwzorujesz w Collision, a pianina elektryczne i organy w Electric.

Tworzenie podkładów perkusyjnych i sekcji rytmicznych stanie się prostsze, gdy opanujesz takie samplery jak Drum Rack i Impuls. Są to intuicyjne instrumenty, dzięki którym wzniesiesz się na wyżyny kreatywności.

Sięgając po emulację analogowego syntezatora Analog, będziesz w stanie tworzyć soczyste, ciepłe i mocne basy lub leady. Rozbudowany syntezator Operator łączący syntezę modularną FM z syntezą substraktywną pozwoli ci kreować przestrzenne i szerokie pady lub basy.

Jeżeli chcesz kreatywnie wykorzystać sample i za ich pomocą tworzyć unikatowe brzmienia, to w Abletonie masz do dyspozycji rozbudowany Sampler i prostszy sampler – Simpler.

Podczas szkolenia dowiesz się, jak wykorzystać każdy z wyżej wymienionych instrumentów tworząc muzykę.

Dlaczego warto wybrać właśnie ten kurs?​

Wideo kursy to najbardziej efektywny i skuteczny sposób nauki. Pozwalają na praktyczne poznanie omawianych funkcji, i zrozumienie nawet najbardziej zawiłych technik.

Kurs jest prowadzony w taki sposób, aby każdy mógł się uczyć w swoim tempie. Wszystko jest opisane zrozumiałym językiem, bez zbędnego technicznego bełkotu, dlatego nawet osoba początkująca będzie w stanie opanować każdą funkcję. Dzięki doświadczeniu w nauce innych, mogę dokładniej omówić kłopotliwe zagadnienia. Wiem, co sprawia największe problemy moim uczniom i jakie pytania ich nurtują. Setki uczniów nie mogły się mylić, dołącz do nich.

Po obejrzeniu kursu kreowanie własnych brzmień stanie się prostsze, a każdy kolejny twój utwór zabrzmi profesjonalnie. Niektórzy producenci potrzebują kilku lat, aby dokopać się do takiej wiedzy, a ty teraz masz ją na wyciągnięciu ręki.

1. Witaj (1:34)

2. Envelope (5:00)

3. Envelope II (11:06)

4. LFO (5:15)

5. Filtr (4:57)

6. Analog (5:36)

7. Analog II (6:05)

8. Analog III (12:12)

9. Collision (5:01)

10. Collision II (11:03)

11. Electric (7:11)

12. Electric II (5:40)

13. Simpler (7:18)

14. Simpler II (5:27)

15. Drum Rack (8:39)

16. External Instrument (3:16)

17. Instrument Rack (3:19)

18. Tension (8:27)

19. Tension II (7:32)

20. Tension III (6:55)

21. Impulse (9:37)

22. Impulse – Wysyłki (2:41)

23. Sampler (7:19)

24. Sampler – Pitch OSC (6:31)

25. Sampler III (8:52)

26. Sampler – Zone (8:23)

27. Operator – Operatory (7:22)

28. Operator – Oscylatory (8:34)

29. Operator – III (10:47)

30. Podsumowanie (1:56)

Kurs otrzymasz w dwóch formach – do pobrania na dysk i dostęp online. Możesz go pobrać na dysk swojego komputera, lub oglądać go za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego urządzenia i miejsca na ziemi.

 • Format kursu – 30 wysokiej jakości filmy HD w formacie .avi o rozdzielczości 1280×720 spakowane do pliku .rar
 • Rozmiar kursu –  pliki zip: 1,17 GB, po rozpakowaniu: około 1,23 GB.
 • Pobieranie materiałów odbywa się z bezpiecznych serwerów
 • Długość całkowita: 03h 23min!

Złóż zamówienie teraz

Wybierz dogodną wersję kursu. Wybierając pakiet zyskujesz więcej.

Ableton - Instrumenty

87
 • Ponad 3 h szkolenia
 • 30 lekcji video

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 87 zł

Ableton 9 - Pakiet

241
124
 • Ableton - Instrumenty
 • Efekty Audio
 • Zacznij Tworzyć Muzykę
 • Ponad 16 godzin szkolenia
 • 135 lekcji video
Popularne

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 124 zł

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję 30 dni zwrotu pieniędzy. Nie ponosisz ryzyka, możesz przetestować kurs przez 30 dni i sprawdzić czy jest kierowany do Ciebie. Jeżeli po przejściu kursu nie uzyskasz świetnych rezultatów, zwrócę Ci 100% pieniędzy!

Nielimitowany dostęp

Po dokonaniu transakcji automatycznie dostaniesz dostęp do kursu w formie online i możliwość pobrania kursu na dysk komputera – na zawsze!

FAQ

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Przeczytaj odpowiedzi

Nie, ponieważ omówione w kursie instrumenty są uniwersalne i można je wykorzystywać w każdym gatunku muzycznym. Nie ważne czy będzie to hip-hop, dubstep czy muzyka rockowa. Ilość i możliwości instrumentów pozwalają na realizacja nawet najbardziej kreatywnych projektów. Wystarczy najpierw opanować je do perfekcji, a reszta przyjdzie w swoim czasie.

Pewnie, że tak. Szczególnie gdy nie posiadasz podstawowej wiedzy i nie spędziłeś odpowiedniej ilości czasu z jakimkolwiek syntezatorem. Początkowo wydaje się to trudna sztuka, ale już po pewnym czasie zrozumiesz na czym to polega. Kurs da Ci podstawową wiedzę, a ile czasu poświęcisz na szlifowanie warsztatu to już Twoja sprawa.

Od razu po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Jeżeli skorzystasz z płatności kartą, PayPal, BLIKA lub “szybkiego” przelewu, to dostęp do kursu uzyskasz w przeciągu 5 minut.

Kursy są dostępne w dwóch formach – online i do pobrania. Zamawiając wybrany kurs, automatycznie otrzymujesz dostęp do obydwu form. Spokojnie możesz sobie pobrać kurs na komputer lub obejrzeć go bezpośrednio z okna przeglądarki bez pobierania.

Tak, kursy są dostępne w formie online. Można je pobrać i oglądać w każdym miejscu na ziemi. Z płatnością też nie ma problemu. Wystarczy skorzystać z płatności oferowanych przez PayPal (karta płatnicza lub zwykły przelew PayPal). PayPal obsługuje płatności z większości krajów na świecie.

Z menu wyboru sposoby płatności możesz wybrać – Kartę Płatniczą, wtedy też można płacić w innej walucie.

Obecnie nie ma takiej możliwości. Szkolenia są wysyłane w formie elektronicznej do pobrania na dysk komputera.

Napisz na adres admin@live-act.pl i postaram się udzielić odpowiedzi jak najszybciej. 

Zapewniam Cię, że nic na tym nie stracisz. Jeżeli z jakichś powodów kurs nie sprosta Twoim oczekiwaniom. Wystarczy, że się ze mną skontaktujesz, a ja rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości, odpowiem na pytania i zrefunduję całkowity koszt zakupionego szkolenia – masz na to 30 dni!

Artyści odnoszący sukcesy znają swoje ograniczenia i nie boją się prosić o pomoc.

Po Prostu Twórz

O autorze

Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, bo wiem, jak ciężkie są początki, a jak wielkie marzenia. Stworzyłem najpopularniejszy w Polsce serwis o produkcji muzyki. Ogląda go ponad 77 900 osób, a z moich kursów o produkcji muzyki korzysta ponad 9200 osób.

Muzykę zacząłem tworzyć w 2009 roku. W 2012 roku założyłem projekt „Live Act”. Zapraszam Cię do świata muzyki i twórczości.

Kontakt

Nie wiesz, który kurs wybrać? Masz problem z zamówieniem? Jeżeli chcesz mi zadać pytanie, to pisz tutaj.

Inne kursy