• ZALOGUJ
 • Brak produktów w koszyku.

Ableton – Pakiet

Pierwszy i jedyny dostępny na polskim rynku poradnik dla użytkowników Abletona, zawierający wszystko, czego potrzebujesz, by stać się lepszym producentem.

Czego nauczysz się na kursie?

 • Opanujesz wszystkie funkcje i możliwości oferowane przez Abletona
 • Jak wykorzystać Abletona do grania na żywo
 • Dowiesz się jak zacząć produkować muzykę z wykorzystaniem Abletona
 • Jak wprowadzić automatyzację parametrów i odnaleźć tempo sampli
 • Jak samplować i edytować ścieżki audio
 • Poznasz wszystkie efekty audio i midi, wraz z ich zastosowaniami
 • Jak odnaleźć melodię i akordy we wcześniej przygotowanych nagraniach audio
 • Najważniejsze skróty klawiszowe i triki przyśpieszające pracę w Abletonie
 • Dowiesz się jak nagrywać dźwięk

Dostaniesz odpowiedzi na 100 najważniejszych pytań, jakie zadaje sobie każdy początkujący producent muzyki. Odkryjesz działanie wszystkich efektów audio. Dowiesz się, jak poprawić brzmienie swoich miksów, nagrywać dźwięk, samplować i edytować pliki audio i MIDI.

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli…

 • Chcesz poznać wszystkie funkcje i sekrety Abletona
 • Jesteś początkujący i nie masz zielonego pojęcia od czego zacząć
 • Masz niewielkie doświadczenie i czujesz, że jeszcze wszystkiego nie rozumiesz
 • Chcesz rozwinąć swoją pasję i w końcu zacząć tworzyć muzykę
 • Chcesz rozpocząć swoją przygodę z Abletonem
 • Zastanawiasz się nad zmianą programu na Abletona

Do kogo jest kierowany ten kurs?

Do tych, którzy wierzą, że dzięki swojemu zapałowi i pasji są w stanie wynieść swoje produkcje na wysoki poziom. Chcą tego całym sercem, a muzyka to ich pasja. Poświęcają swój czas na rozwój swoich umiejętności i czerpią radość z tworzenia muzyki. Jeżeli należysz do tej grupy i chcesz tworzyć dobrze brzmiącą muzykę, to ten kurs jest dla Ciebie. W każdym innym przypadku zadaj sobie pytanie, czy na pewno tego chcesz i wtedy kup ten kurs.

Sprawdź co znajdziesz w kursie

3 kursy video na temat Abletona Live. Prawie 16 godzin praktycznych lekcji.

Ableton – Zacznij Tworzyć Muzykę

Kurs jest przeznaczony zarówno do początkujących użytkowników jak i tych bardziej zaawansowanych. Nieważne czy chcesz tworzyć hip-hop, dubstep, techno, trance itd. Ważne, że chcesz zajmować się muzyką. Poznasz wszystkie funkcje, które kryje w sobie Ableton, dowiesz się jak rozpocząć proces tworzenia muzyki.

Ableton – Efekty Audio

Kurs pozwoli Ci opanować w przystępny i szybki sposób obsługę wszystkich efektów, które znajdują się w Abletonie 9. Po przejściu tego kursu, używanie każdego z efektów stanie się proste i intuicyjne. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci dowolnie kreować nowe brzmienia. Będziesz wiedział kiedy i po co stosuje się dany efekt i jak go ciekawie wykorzystać w swoich produkcjach.

Ableton – Instrumenty

Wyobraź sobie, że możesz poznać wszystkie funkcje i możliwości instrumentów już teraz. Kurs jest kierowany do każdego kto chce rozwinąć swoje umiejętności i poznać wszystkie możliwości instrumentów oferowanych przez Abletona. Podczas kursu zabiorę Cię w podróż przez różne sposoby tworzenia własnych brzmień, od syntezy po modelowanie fizyczne.

Dlaczego warto wybrać właśnie ten kurs?

Wideo kursy to najbardziej efektywny i skuteczny sposób nauki. Pozwalają na praktyczne poznanie wszystkich omawianych funkcji, dzięki czemu jesteś w stanie zrozumieć nawet najbardziej zawiłe techniki, w znacznie szybszym tempie.

Dzięki doświadczeniu w nauce innych mogę dokładniej omówić kłopotliwe zagadnienia. Wiem co sprawia największe problemy moim uczniom i jakie pytania ich nurtują. Setki uczniów nie mogły się mylić, dołącz do nich.

To nie jest szkolenie dla tych co chcą w tydzień zostać wielkimi gwiazdami muzyki. Jest to pozycja dla tych którzy rozumieją, że tworzenie muzyki jest pasją na całe życie.

Kupując pakiet dostajesz 3 kursy

oszczędzasz 117zł

Złóż zamówienie teraz!

Cena promocyjna: 124zł 241zł

Po dokonaniu transakcji automatycznie dostaniesz dostęp do kursu w formie online i możliwość pobrania kursu na dysk komputera – na zawsze!

Gwarantuje 30 dni zwrotu pieniędzy. Nie ponosisz ŻADNEGO ryzyka, możesz przetestować kurs przez 30 dni i sprawdzić czy jest kierowany do Ciebie. Jeżeli po przejściu kursu nie uzyskasz świetnych rezultatów, zwrócę Ci 100% pieniędzy!

bok

Więcej niż Obsługa Klienta

Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Chcesz dowiedzieć się więcej o kursie? A może masz pytania związane z produkcją muzyki? W takim razie pisz. Już nie mogę się doczekać, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.

zegar

Świetny dla zapracowanych

Kurs został zaprojektowany w celu efektywnej i szybkiej nauki w dowolnym miejscu i czasie. Żaden odcinek nie przekracza 15 minut. Swobodnie możesz oglądać go w każdej wolnej chwili.

Zaloguj

Zarejestruj się

Załóż Konto
Załóż Konto Powróć do logowania