• Brak produktów w koszyku.

Ableton 9 Efekty Audio

Dzięki temu szkoleniu opanowanie efektów audio nigdy nie było prostsze, a tworzenie muzyki bardziej fascynujące.

Kompleksowe szkolenia dla producentów muzycznych tworzących muzykę w Ableton Live 9.

Czego się nauczysz

Po przejściu kursu używanie efektów w Abletonie 9 stanie się proste i intuicyjne. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą ci dowolnie kreować nowe brzmienia. Będziesz wiedział kiedy i po co stosuje się dany efekt i jak go kreatywnie wykorzystać w swoich produkcjach. Wyposażony w tę wiedzę z łatwością będziesz mógł opanować inne efekty, nie tylko te z Abletona. Otworzysz sobie nowe drzwi w świecie produkcji muzyki.

Celem kursu jest przekazanie praktycznej wiedzy, dzięki której szybciej rozpoczniesz przygodę z tworzeniem muzyki. W kursie kompleksowo omówiłem wszystkie funkcje i narzędzia, które znajdziesz w efektach audio Ableton.

Warto poświęcić czas na poznanie wszystkich funkcji, które oferują efekty audio, a nie tylko bezmyślnie szukać tego jednego „wspaniałego” ustawienia. Ile razy byłeś w sytuacji, w której wiedziałeś jakie chcesz uzyskać brzmienie, ale nie mogłeś znaleźć odpowiedniego presetu, a jak już znalazłeś podobny, to nie wiedziałeś jak go podrasować? Nie jest to satysfakcjonujące uczucie. 

Kurs jest dla ciebie jeśli...

Kurs jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących, jak i tych średnio-zaawansowanych. Dopiero chcesz rozpocząć tworzenie muzyki i wydaje Ci się to czarną magią? W takim razie inwestując w ten kurs, masz okazję to zmienić. Nieważne, że nigdy wcześniej nie miałeś z tym styczności. Ważne, że chcesz rozwijać swoją pasję

Co jeśli znam podstawy, ale dalej brakuje mi wiedzy? Też będziesz zadowolony, wszystkie funkcje są opisane bardzo szczegółowo i w zrozumiały sposób. Nawet te, o których istnieniu nie miałeś pojęcia. Przy okazji oszczędzisz swój cenny czas, który poświęciłbyś na długie poszukiwania rozwiązań.

Dowiesz się, jak poprawnie korzystać między innymi z:

Dlaczego warto wybrać właśnie ten kurs?​

Wideo kursy to najbardziej efektywny i skuteczny sposób nauki. Pozwalają na praktyczne poznanie omawianych funkcji, i zrozumienie nawet najbardziej zawiłych techniki.

Kurs jest prowadzony w taki sposób, aby każdy mógł się uczyć w swoim tempie. Wszystko jest opisane zrozumiałym językiem, bez zbędnego technicznego bełkotu, dlatego nawet osoba początkująca będzie w stanie opanować każdą funkcję. Dzięki doświadczeniu w nauce innych mogę dokładniej omówić kłopotliwe zagadnienia. Wiem, co sprawia największe problemy moim uczniom i jakie pytania ich nurtują. Setki uczniów nie mogły się mylić, dołącz do nich.

Po obejrzeniu kursu kreowanie własnych brzmień stanie się prostsze, a każdy kolejny twój utwór zabrzmi profesjonalnie. Niektórzy producenci potrzebują kilku lat, aby dokopać się do takiej wiedzy, a ty teraz masz ją na wyciągnięciu ręki.

Gratis

Otrzymasz e-book w pdf-ie, w którym znajdziesz informacje o funkcjach efektów audio. Dzięki temu w każdej chwili możesz przypomnieć sobie do czego służą poszczególne funkcje i parametry efektów. Wydrukuj eBooka i czytaj go gdziekolwiek zechcesz. Stanie się lepszym producentem nigdy nie było prostsze! Ucz się bez komputera - w podróży, na kanapie lub na kocu w parku.

 1. Witaj (0:32)

 2. Wprowadzenie (7:03)

 3. LFO i Envelope (10:18)

 4. Amp (9:16)

 5. Audio Effect Rack (8:18)

 6. Auto Filter (8:37)

 7. Auto Filter II (11:44)

 8. Auto Pan (11:14)

 9. Beat Repeat (15:18)

 10. Cabinet (7:08)

 11. Chorus (13:18)

 12. Compressor (8:30)

 13. Compressor II (11:21)

 14. Compressor III (10:07)

 15. Compressor IV (7:25)

 16. Dynamic Tube (8:12)

 17. EQ Eight (14:26)

 18. EQ Three (5:58)

 19. Erosion (5:07)

 20. External Audio Effect (3:04)

 21. Filter Delay (11:06)

 22. Flanger (11:02)

 23. Frequency Shifter (11:17)

 24. Gate I (8:31)

 25. Gate II (8:42)

 26. Glue Compressor (12:26)

 27. Grain Delay (8:58)

 28. Limiter (11:43)

 29. Multiband Dynamics (10:43)

 30. Multiband Dynamics II (7:28)

 31. Overdrive (6:20)

 32. Phaser (10:23)

 33. Ping Pong Delay (6:20)

 34. Redux (7:53)

 35. Resonators (10:16)

 36. Reverb (18:48)

 37. Saturator (13:57)

 38. Simply Delay (7:20)

 39. Spectrum (9:39)

 40. Utility (7:17)

 41. Vinyl Distortion (8:28)

 42. Vocoder (14:37)

 43. Zakończenie (0:37)

Kurs otrzymasz w dwóch formach – do pobrania na dysk i dostęp online. Możesz go pobrać na dysk swojego komputera, lub oglądać go za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego urządzenia i miejsca na ziemi.

 • Format kursu: 43 wysokiej jakości filmów HD w formacie .mp4 o rozdzielczości 1280×720 spakowane do pliku .zip
 • Rozmiar kursu do pobrania: plik zip: 1,05 GB, po rozpakowaniu: około 1,13 GB.
 • Długość całkowita: 06h 40min!
 • E-book: 66 stron

Złóż zamówienie teraz

Wybierz dogodną wersję kursu. Wybierając pakiet oszczędzasz 117 zł.

Ableton - Efekty Audio

87
 • Prawie 7 h szkolenia
 • 43 lekcje video
 • Ebook 66 stron

Ableton 9 - Pakiet

241
124
 • Ableton - Efekty Audio
 • Instrumenty
 • Zacznij Tworzyć Muzykę
 • Ponad 16 godzin szkolenia
 • 135 lekcji video
Popularne

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję 30 dni zwrotu pieniędzy. Nie ponosisz ryzyka, możesz przetestować kurs przez 30 dni i sprawdzić czy jest kierowany do Ciebie. Jeżeli po przejściu kursu nie uzyskasz świetnych rezultatów, zwrócę Ci 100% pieniędzy!

Nielimitowany dostęp

Po dokonaniu transakcji automatycznie dostaniesz dostęp do kursu w formie online i możliwość pobrania kursu na dysk komputera – na zawsze!

FAQ

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Przeczytaj odpowiedzi

Nie, ponieważ omówione w kursie efekty są uniwersalne i wykorzystuje je się w każdym gatunku muzycznym. Nie ważne czy to będzie hip-hop, dubstep czy muzyka rockowa. Ilość i możliwości efektów pozwalają na realizacja nawet najbardziej kreatywnych projektów. Wystarczy najpierw opanować je do perfekcji, a reszta przyjdzie w swoim czasie.

Pewnie, że tak. Szczególnie gdy nie posiadasz podstawowej wiedzy i nie spędziłeś odpowiedniej ilości czasu z jakimkolwiek syntezatorem. Początkowo wydaje się to trudna sztuka, ale już po pewnym czasie zrozumiesz na czym to polega. Kurs da Ci podstawową wiedzę, a ile czasu poświęcisz na szlifowanie warsztatu, to już Twoja sprawa.

Od razu po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Jeżeli skorzystasz z płatności kartą, PayPal, BLIKA lub “szybkiego” przelewu, to dostęp do kursu uzyskasz w przeciągu 5 minut.

Kursy są dostępne w dwóch formach – online i do pobrania. Zamawiając wybrany kurs, automatycznie otrzymujesz dostęp do obydwu form. Spokojnie możesz sobie pobrać kurs na komputer lub obejrzeć go bezpośrednio z okna przeglądarki bez pobierania.

Tak, kursy są dostępne w formie online. Można je pobrać i oglądać w każdym miejscu na ziemi. Z płatnością też nie ma problemu. Wystarczy skorzystać z płatności oferowanych przez PayPal (karta płatnicza lub zwykły przelew PayPal). PayPal obsługuje płatności z większości krajów na świecie.

Z menu wyboru sposoby płatności możesz wybrać – Kartę Płatniczą, wtedy też można płacić w innej walucie.

Obecnie nie ma takiej możliwości. Szkolenia są wysyłane w formie elektronicznej do pobrania na dysk komputera.

Napisz na adres admin@live-act.pl i postaram się udzielić odpowiedzi jak najszybciej. 

Zapewniam Cię, że nic na tym nie stracisz. Jeżeli z jakichś powodów kurs nie sprosta Twoim oczekiwaniom. Wystarczy, że się ze mną skontaktujesz, a ja rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości, odpowiem na pytania i zrefunduję całkowity koszt zakupionego szkolenia – masz na to 30 dni!

Artyści odnoszący sukcesy znają swoje ograniczenia i nie boją się prosić o pomoc.

Po Prostu Twórz

O autorze

Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, bo wiem, jak ciężkie są początki, a jak wielkie marzenia. Stworzyłem najpopularniejszy w Polsce serwis o produkcji muzyki. Ogląda go ponad 68 000 osób, a z moich kursów o produkcji muzyki korzysta ponad 9200 osób.

Muzykę zacząłem tworzyć w 2009 roku. W 2012 roku założyłem projekt „Live Act”. Zapraszam Cię do świata muzyki i twórczości.

Kontakt

Nie wiesz, który kurs wybrać? Masz problem z zamówieniem? Jeżeli chcesz mi zadać pytanie, to pisz tutaj.

Inne kursy