• Brak produktów w koszyku.

Odkryj świat soczystego i przestrzennego brzmienia

Dowiesz się, jak tworzyć własne brzmienia za pomocą trzech popularnych syntezatorów – Serum, Sylenth1 i Massive. Teraz zawsze wykreujesz wymarzone brzmienie.

Czego się nauczysz

Co znajdziesz w pakiecie

Pakiet kursów jest kopalnią wiedzy na temat syntezy dźwięku. Wiedza przedstawiona w szkoleniu jest kluczem do osiągnięcia unikatowego i charakterystycznego brzmienia we własnych utworach. W szkoleniu znajdziesz specjalne wykresy i rysunki ułatwiające zrozumienie trudniejszych zagadnień.

W skład pakietu wchodzi:

Serum – Bez Tajemnic

Jeden z najpopularniejszych i najlepszych wtyczkowych syntezatorów na świecie. Korzystają z niego producenci muzyki z całego świata. Teraz możesz poznać wszystkie możliwości, jakie oferuje ten wspaniały syntezator. Po zakończeniu kursu “Serum Bez Tajemnic” będziesz w stanie tworzyć własne brzmienia. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci odwzorować wiele popularnych dźwięków.

Massive – Bez Tajemnic

Wyobraź sobie, że potrafisz odwzorować każde brzmienie jakie wpadnie ci do głowy. Umiesz stworzyć soczysty bas, mocne przestrzenne leady i ciepłe pady. Zrobisz to w syntezatorze Massive, a jak z niego korzystać i tworzyć własne brzmienia, dowiesz się z tego szkolenia. 

Sylenth1 – Bez Tajemnic

Legendarny syntezator, którego brzmienie usłyszysz w wielu topowych produkcjach. Słynie ze swojego ciepłego i soczystego brzmienia. Prosty interfejs i intuicyjna obsługa czynią go jednym z najlepszych syntezatorów na rynku. Z pomocą tego szkolenia, zaczniesz tworzyć własne brzmienia w Sylenth1.

Kurs otrzymasz w dwóch formach – do pobrania na dysk i dostęp online. Możesz go pobrać na dysk swojego komputera, lub oglądać go za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego urządzenia i miejsca na ziemi.

  • Format kursu: 124 wysokiej jakości filmów HD w formacie .mp4 o rozdzielczości 1280×720 spakowane do pliku .zip
  • Długość całkowita: 14 godz!

Kurs jest dla ciebie jeśli...

Kurs jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących i średnio-zaawansowanych. Krok po kroku omawiam wszystkie funkcje i zastosowania 3 syntezatorów w oparciu o praktyczne przykłady, dlatego nawet jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z tworzeniem muzyki, to po ukończeniu szkolenia twoja muzyka zabrzmi ciekawiej.

Co jeśli znam podstawy, ale dalej brakuje mi wiedzy? Też będziesz zadowolony, wszystkie funkcje są opisane bardzo szczegółowo i w zrozumiały sposób. Poznasz mniej znane techniki i funkcje syntezatorów.

Nie jesteś zadowolony z brzmienia swoich utworów? Inwestując w ten kurs, masz okazję to zmienić.

Po obejrzeniu kursu kreowanie własnych brzmień stanie się prostsze, a każdy kolejny twój utwór zabrzmi profesjonalnie. Niektórzy producenci potrzebują kilku lat, aby dokopać się do takiej wiedzy, a ty teraz masz ją na wyciągnięciu ręki.

Złóż zamówienie teraz

Zamawiając 3 kursy oszczędzasz 97 zł.

Pakiet Syntezatory

231
134
  • Massive – Bez Tajemnic
  • Sylenth1 – Bez Tajemnic
  • Serum - Bez Tajemnic
  • Ponad 14 h szkolenia
  • 124 lekcji video
Popularne

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję 30 dni zwrotu pieniędzy. Nie ponosisz ryzyka, możesz przetestować kurs przez 30 dni i sprawdzić czy jest kierowany do Ciebie. Jeżeli po przejściu kursu nie uzyskasz świetnych rezultatów, zwrócę Ci 100% pieniędzy!

Nielimitowany dostęp

Po dokonaniu transakcji automatycznie dostaniesz dostęp do kursu w formie online i możliwość pobrania kursu na dysk komputera – na zawsze!

FAQ

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Przeczytaj odpowiedzi

Nie, ponieważ syntezatory stosuje się praktycznie na każdym etapie produkcji muzycznej. Nie ma większego znaczenia, jakim gatunkiem muzycznym się zajmujesz, ponieważ zasady i techniki przedstawione w kursie są uniwersalne.

Kurs jest zrobiony w taki sposób, aby każdy niezależnie od DAW, mógł z niego skorzystać. Wszystkie metody i techniki, o których mówię są uniwersalne.

Sposoby ustawiania kompresora lub korektora zawsze są takie same niezależnie od tego, z której wtyczki korzystasz. Co prawda podczas kursu używam Abletona Live, ale nie ma to większego znaczenia, bo służy on głównie jako odtwarzacz dźwięku i host wtyczek VST. W kursie wykorzystuję sporą gamę popularnych darmowych i płatnych wtyczek.

Poza tym, jeżeli kurs nie sprosta Twoim oczekiwaniom, to możesz odzyskać pieniądze w przeciągu 30 dni.

Od razu po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Jeżeli skorzystasz z płatności kartą, PayPal, BLIKA lub “szybkiego” przelewu, to dostęp do kursu uzyskasz w przeciągu 5 minut.

Kursy są dostępne w dwóch formach – online i do pobrania. Zamawiając wybrany kurs, automatycznie otrzymujesz dostęp do obydwu form. Spokojnie możesz sobie pobrać kurs na komputer lub obejrzeć go bezpośrednio z okna przeglądarki bez pobierania.

Tak, kursy są dostępne w formie online. Można je pobrać i oglądać w każdym miejscu na ziemi. Z płatnością też nie ma problemu. Wystarczy skorzystać z płatności oferowanych przez PayPal (karta płatnicza lub zwykły przelew PayPal). PayPal obsługuje płatności z większości krajów na świecie.

Z menu wyboru sposoby płatności możesz wybrać – Kartę Płatniczą, wtedy też można płacić w innej walucie.

Obecnie nie ma takiej możliwości. Szkolenia są wysyłane w formie elektronicznej do pobrania na dysk komputera.

Napisz na adres admin@live-act.pl i postaram się udzielić odpowiedzi jak najszybciej. 

Zapewniam Cię, że nic na tym nie stracisz. Jeżeli z jakichś powodów kurs nie sprosta Twoim oczekiwaniom. Wystarczy, że się ze mną skontaktujesz, a ja rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości, odpowiem na pytania i zrefunduję całkowity koszt zakupionego szkolenia – masz na to 30 dni!

Opinie

o autorze

Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, bo wiem, jak ciężkie są początki, a jak wielkie marzenia. Stworzyłem najpopularniejszy w Polsce serwis o produkcji muzyki. Ogląda go ponad 66 000 osób, a z moich kursów o produkcji muzyki korzysta ponad 9200 osób.

Muzykę zacząłem tworzyć w 2009 roku. W 2012 roku założyłem projekt „Live Act”. Zapraszam Cię do świata muzyki i twórczości.

Kontakt

Nie wiesz, który kurs wybrać? Masz problem z zamówieniem? Jeżeli chcesz mi zadać pytanie, to pisz tutaj.

inne kursy