Pakiet – Syntezatory

2 KURSY

CENIE 1

W

Z tych 2 kursów dowiesz się jak tworzyć własne brzmienia za pomocą dwóch najpopularniejszych syntezatorów – Sylenth1 i Massive. Już nigdy nie będziesz mieć problemu z wykreowaniem nowego dźwięku.

Czego dowiesz się z pakietu kursów?

 • Zrozumiesz działanie oscylatorów
 • Poznasz podstawowe kształty fal i ich charakterystykę
 • Poznasz fundamenty syntezy dźwięku
 • Dowiesz się jak dostosować presety do swoich potrzeb
 • Dokładnie poznasz wszystkie funkcje oferowane przez Massive i Sylenth1
 • Jak tworzyć własne brzmienia od podstaw
 • Poznasz rodzaje filtrów i ich zastosowanie
 • Poznasz zaawansowane techniki modulacji
 • Przekonasz się, że kreowanie własnych brzmień jest proste
 • Jak stworzyć soczysty bas
 • Zostaniesz królem modulacji

W skład pakietu wchodzą:

2 kursy video. Ponad 10 godzin praktycznych lekcji.

Massive – Bez Tajemnic

Najdokładniejsze i najlepsze szkolenie z obsługi Massive na polskim rynku. Wszystkie opcje i funkcje wytłumaczyłem najlepiej jak tylko mogłem, już lepiej chyba się nie da. Całość trwa ponad 7 godzin. Kurs został podzielony na dwie podgrupy, w pierwszej skupimy się na omówieniu wtyczki, a w drugiej skupimy się na praktycznym przyswajaniu wiedzy. Stworzymy, aż 24 brzmienia.

Sylenth1 – Bez Tajemnic

Teraz masz szansę poznać jeden z najlepszych wirtualnych syntezatorów na świecie. Odkryj jego wszystkie tajemnice i wykreuj swój niepowtarzalny styl. Jeśli chcesz zaskoczyć słuchaczy nowym, lepszym brzmieniem, to lepszego szkolenia nie znajdziesz. To prawie 4 godzin konkretnych rozwiązań i porad. Dowiesz się z niego jak tworzyć własne brzmienia i nie raz zaskoczysz samego siebie.

2 kursy w cenie 1

Złóż zamówienie teraz

Cena promocyjna: 47zł 94zł

Po dokonaniu transakcji automatycznie dostaniesz dostęp do kursu w formie online i możliwość pobrania kursu na dysk komputera – na zawsze!

Gwarantuje 30 dni zwrotu pieniędzy. Nie ponosisz ŻADNEGO ryzyka, możesz przetestować kurs przez 30 dni i sprawdzić czy jest kierowany do Ciebie. Jeżeli po przejściu kursu nie uzyskasz świetnych rezultatów, zwrócę Ci 100% pieniędzy!

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD

bok

Więcej niż Obsługa Klienta

Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Chcesz dowiedzieć się więcej o kursie? A może masz pytania związane z produkcją muzyki? W takim razie pisz. Już nie mogę się doczekać, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.

zegar

Świetny dla zapracowanych

Kurs został zaprojektowany w celu efektywnej i szybkiej nauki w dowolnym miejscu i czasie. Żaden odcinek nie przekracza 15 minut. Swobodnie możesz oglądać go w każdej wolnej chwili.

Zaloguj

Zarejestruj Konto

Stwórz Konto
Stwórz Konto Wróc do logowania i rejestracji