Pakiet Kursów – Miks

To prawdziwa biblia dla producentów muzycznych i realizatorów dźwięku na temat podstaw miksu. Setki praktycznych porad i ponad 10 godzin szkolenia.

Kompleksowe szkolenie na temat najważniejszych procesorów dźwięku wykorzystywanych na etapie miksu. Dowiesz się z niego wszystkie co powinieneś wiedzieć na temat kompresji, korekcji i pogłosów. Nie możesz tego przegapić, jeżeli chcesz aby twoje nagrania brzmiały profesjonalnie.

Czego nauczysz się na kursie?

 • Poznasz 6 sposobów, dzięki którym twoje nagrania zabrzmią głośniej
 • Jak uzyskać solidne bębny i bas, korzystając z kompresji równoległej
 • Jak zrobić miejsce dla każdego z instrumentów korzystając z korekcji i pogłosu
 • Jak wytworzyć przestrzeń i głębie stosując odpowiednie ustawienia pogłosu
 • Jak skleić bas i stopę, tak by brzmiały potężnie
 • Jak poprawnie wykorzystać technikę Mid-Side by opanować obraz stereo
 • Jak wykorzystać kompresję wielopasmową, by nagranie brzmiało profesjonalnie
 • Zrozumiesz co wpływa na odpowiedni balans pomiędzy instrumentami w miksie
 • Na co zwracać uwagę podczas masteringu, by brzmieć jak profesjonalista
 • W końcu zrozumiesz jak skompresować i uwydatnić wokal
 • Jak uzyskać klarowny, przestrzenny i potężny miks korzystając z prostych technik

Do kogo jest kierowany ten kurs?

Do tych, którzy wierzą, że dzięki swojemu zapałowi i pasji są w stanie wynieść swoje produkcje na wysoki poziom. Chcą tego całym sercem, a muzyka to ich pasja. Poświęcają swój czas na rozwój swoich umiejętności i czerpią radość z tworzenia muzyki. Jeżeli należysz do tej grupy i chcesz tworzyć dobrze brzmiącą muzykę, to ten kurs jest dla Ciebie. W każdym innym przypadku zadaj sobie pytanie, czy na pewno tego chcesz i wtedy kup ten kurs.

W skład pakietu wchodzą

3 kursy video na temat efektów wykorzystywanych podczas miksu. Ponad 10 godzin praktycznych lekcji.

Efekty Przestrzenne – Pogłos

To prawdziwa biblia na temat pogłosów. Setki praktycznych porad i niezliczona liczba ciekawostek na temat dźwięku. Z tego ponad 2 godzinnego szkolenia dowiesz się jak i kiedy stosować pogłos. Poznasz podstawowa zastosowania jak i te bardziej zaawansowane. Świat pogłosów stanie przed tobą otworem.

Korekcja – Jak opanować częstotliwości

Celem kursu jest przedstawienie mocy drzemiącej w jednym z najważniejszych narzędzi – korektorze. Bez niego nie będziesz w stanie uzyskać dobrze brzmiących nagrań. Odkryj moc jaką kryje w sobie korekcja i poznaj ją dokładnie! Żadnej tajemnej wiedzy, same konkrety!

Procesory Dynamiki – Kompresja

Rzetelny i dokładny poradnik dla osób zajmujących się tworzeniem muzyki, zawierający wszystko, na temat procesorów dynamiki. Jeśli chcesz zaskoczyć słuchaczy nowym lepszym brzmieniem, to lepszego szkolenia nie znajdziesz. To prawie 5 godzin konkretnych rozwiązań i porad. Dowiesz się z nich jak korzystać z kompresora na każdym etapie produkcji muzyki. Kompresja jest jednym z najważniejszych procesów stosowanych podczas produkcji muzyki.

Kupując pakiet oszczędzasz 74zł

Złóż zamówienie teraz

Cena promocyjna: 127zł 201 zł

Po dokonaniu transakcji automatycznie dostaniesz dostęp do kursu w formie online i możliwość pobrania kursu na dysk komputera – na zawsze!

Gwarantuje 30 dni zwrotu pieniędzy. Nie ponosisz ŻADNEGO ryzyka, możesz przetestować kurs przez 30 dni i sprawdzić czy jest kierowany do Ciebie. Jeżeli po przejściu kursu nie uzyskasz świetnych rezultatów, zwrócę Ci 100% pieniędzy!

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD

Opinie Klientów

bok

Więcej niż Obsługa Klienta

Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Chcesz dowiedzieć się więcej o kursie? A może masz pytania związane z produkcją muzyki? W takim razie pisz. Już nie mogę się doczekać, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.

zegar

Świetny dla zapracowanych

Kurs został zaprojektowany w celu efektywnej i szybkiej nauki w dowolnym miejscu i czasie. Żaden odcinek nie przekracza 15 minut. Swobodnie możesz oglądać go w każdej wolnej chwili.

Zaloguj

Zarejestruj Konto

Stwórz Konto
Stwórz Konto Wróc do logowania i rejestracji