Jak budować melodie – metody

Wiem, że wiele osób już widziało to video. Każdy kto już zamówił kurs o teorii muzyki uzyskał do niego dostęp. Jednak postanowiłem go udostępnić wszystkim. Niech każdy się czegoś nauczy. Osoby, które chcą wiedzieć więcej zawsze mogą skorzystać z kursu i poszerzyć swoją wiedzę. O samym odcinku nie ma co się rozpisywać – tytuł mówi wszystko.

Chociaż w sumie powinienem się o nim rozpisywać. Pisząc, że są to tajne techniki mistrzów i daje je Wam za darmo. Zwrócić uwagę na to, że posiądziecie tajemną wiedzę, którą mają tylko nieliczni. Dopisałbym jeszcze kilka zdań o niesamowitej sile tych metod i zachęcił do natychmiastowego obejrzenia. Skwitowałbym to zdaniem – “Od teraz twoje produkcje zmienią się o 180 stopni”. Jakbym tak napisał to byłby to bełkot, bo nie są to żadnej tajne techniki, ani sekrety. Coś takiego nie istnieje. Jest to wiedza fundamentalna, którą każdy może posiąść.

Wcześniej ukazał się jeszcze jeden fragment szkolenia, o najpopularniejszych progresjach akordów – warto się z nim zapoznać. Jak wiadomo progresje akordów to podstawa dobrych utworów.

Przy okazji to wielkie dzięki za wszystkie zamówienia kursu. Wiele to dla mnie znaczy i motywuje do dalszego rozwoju bloga. Nazbierało się też kilkanaście opinii na temat szkolenia. Wrzucam kilka, jakby ktoś jeszcze wahał się przed zamówieniem.

opinia-klienta

opinie-klientow4

opinia-klienta3

opinia-klienta2